Výkup kovů ve sběrnách – IV – mediální zprávy

Aktualizace: Last updated: Leden 12, 2015 at 11:31 am

V posledních dnes se objevilo několik článku v médiích, které pojednávají o stavu v karvinských městech, kde vešla od Nového roku v platnost vyhláška, které má podle některých interpretací znamenat, že občané nemohou ve sběrnách nadále prodávat vlastní kovový odpad.

O tomto tématu jsem zde taky napsal několik článků. V posledních dnech to byl hlavně otevřený dopis starostovi města, aby se vyjádřil, jakou interpretaci vyhlášky podporuje rychvaldské vedení města. Podle odpovědi starosty by se vyjádření mělo objevit ve zpravodaji a na webu v nejbližší době.

2 komentáře u „Výkup kovů ve sběrnách – IV – mediální zprávy

  1. ykslachr 11.1.2015 at 22:58

    Zítra ráno v 7.50 si nalaďte ministra životního prostředí Richarda Brabce v ranním interview Radiožurnálu. Tedy ti z vás, které zajímá zavedení povinnosti třídění kovů a bioodpadu a problémech s výkupem kovů. Ale mohou i ostatní 🙂

    • Jan Vavříček 12.1.2015 at 11:18

      Moc díky za informaci. Sice tam nebylo nějak extra moc nových informací, ale alespoň se tam zmíněn ten bezhotovostní výkup od fyzický osob (už prostě nebude možné dostat ve sběrně peníze „na ruku“). Záznam zájemci najdou zde – Ranní interview (12.01.2015 07:50).

Napsat komentář

Název *
Email *
Webová stránka