5 komentářů u „Blesková: nová podoba městských stránek

 1. Petr 16.2.2015 at 18:00

  Doufám, že to není konečná podoba. Pokud je, tak to je z „louže pod okap.“ Dále mě zaujala anketa v městském zpravodaji. Hlasujte (ANO/NE) pomocí emailu 😀 Chtělo by to trochu domyslet, milé vedení 🙂

  • Jan Vavříček 16.2.2015 at 20:45

   Já bych řekl že je to celkem slušné. Je pravda, že postrádám u článků/aktualit časové razítko a možná trochu vizuálnější oddělení jednotlivých článků – ale to jsou spíš detaily. Rozhodně je to o řád jinde než předchozí styl.
   A o anketě raději ani nemluvím – ty prostě nefungují – nové vedení se to prostě jen musí samo naučit 🙂

 2. rychvald 17.2.2015 at 17:58

  Vítám změnu. Každá změna se dá doladit, nenašel jsem „úřední deska“ možná neumím hledat nebo přejmenováno. Taky nevěřím tomu, že normální návštěvník ví, co to jsou tagy, ale to je kosmetická záležitost. No ale co se mi nelíbí vůbec, tak to je úvodní, snad profilová fotka města, mlžná, chtělo by to (podle mě) tam dát více emocí, barev.

  • Jan Vavříček 17.2.2015 at 20:07

   Odkaz na úřední desku je hned nahoře v tom menu.
   Ty tagy mě taky překvapili – myslím že pojem „štítek“ je už celkem zavedený. Celkem mě zajímá jak to bude použito.
   S tím profilovým fotem máte pravdu – taky mě to nějak „dráždilo“ ale nebyl jsem si jistý čím to je. Její kompozice je celkem hezká, ale přesně jak říkáte – chybí tam barva. Možná na jaře pořídí nové fotky – to je i v té přírodě víc barev 🙂

 3. Popelnice 21.2.2015 at 21:07

  Obrázek na úvodní straně, který měl zřejmě charakterizovat naše město, se mi pro svou přeplácanost ani trochu nelíbí. To už byla lepší i ta radnice. V jednoduchosti je síla milí konšelé. Copak to nevíte? Taky mi není jasné, proč nejvýznamější a nejhistoričtější pamětihodnost, římskokatolický kostel svaté Anny který by při zmínce o našem městě neměl být opomíjen, byl nahrazen protestantským kostelem.

Napsat komentář

Jméno *
Email *
Webová stránka