Trocha lokální reklamy – Krůtí farma Rychvald

Myslím, že trocha té reklamy na místního výrobce/producenta nemůže škodit 🙂

Na Karnevalů chutí (16.-18.5.) jsem narazil na stánek rychvaldské krůtí farmy. Věděl jsem o její existenci už delší dobu, ale pořád jsem se nemohl dostat k tomu vyzkoušet jejich výrobky.

Z jejich výrobků jsem vyzkoušel krůtí párky a krůtí tlačenku – obojí bylo naprosto úžasné a určitě si brzo koupím další.

Pokud máte čas a chuť, tak jistě něco z jejich nabídky vyzkoušejte:
B+K Farma Rychvald –www.ceskakruta.cz
Porubská 1215, Rychvald
mapa

6 komentářů u „Trocha lokální reklamy – Krůtí farma Rychvald

 1. občan123 23.5.2014 at 10:53

  No tož, přeju dobrou chuť…. my co bydlíme na Václavu od nich nekoupíme nic!!! Tato farmy nás totiž zadarmo zásobuje nechutným, odporným smradem, který se line po celé části Rychvald ve dne v noci. Ráno nevyvětráte, je smrad, večer vás to vyžene od posezení ne zahradě, protože smrad je ještě větší.
  No takže díky za informaci a doporuční ……. a dobrou chuť.

  • Jan Vavříček 23.5.2014 at 10:59

   Tomuhle problému rozumím – ono u žádné farmy asi nebude ideální bydlení. Nicméně tohle asi nemá vliv na kvalitu jejich výrobků – ne? Ona každá šunka původně někde smrděla, když byla ještě ve formě pašíka.
   Ale chápu, že je bojkotujete, protože vám škodí smradem.

 2. Petr 16.6.2014 at 13:22

  Docela Vás obdivuji, já bych si radši pochutnal na domácím výrobku od lokálního chovatele a ne z „z továrny na drůbež“. Jak se zmínil občan123 výše, ten smrad je opravdu odporný a jako obyvatelé Václavu s ním už několik let bojujeme, leč marně.

 3. Radek 22.7.2014 at 13:12

  Bydlím také na Václavu a nepocťuji žádný odporný smrad, to za bývalého režimu byli všude statky a vyvážel se hnůj na pole kolem a trvalo to i dva dny než to zaorali a nikomu to nevadilo, taková vůně. A v dnešní době Vám vadí snad všechno. Co se týče výborných výrobků od B+K Farma Rychvald mohu všem doporučit, jezdíme skoro každý čtvrtek na výborné klobásy, tlačenku a křehké krůtí maso. Radek

 4. občan123 30.7.2014 at 17:28

  Pane Radku, jaký smrad Vám vadil za komunistů nám mi celkem jedno. Možná Vás překvapím, ale nejsem kverulant, ale jsem moderní člověk, který se dokáže akceptovat mnoho věcí. Ale smrad je smrad. A správně píšete, že nepociťujete LETOS

 5. občan123 30.7.2014 at 17:34

  …… SORRY….utrhlo se mi to…. nepociťujeme letos smrad. To totiž jeden občan z této oblasti se do toho dal a vyhnal tam i krajskou hygienu a další kontrolní orgány a ejhle – letos smrad není. Takže – letos i v těch dusných dnech posedíme na zahradě a neutíkáme před odporným smradem domů zavřít okna, no a labužníci si také přijdou na své…. dobrou chuť

Napsat komentář

Jméno *
Email *
Webová stránka