Odvolání starostky Kapkové … už i v televizi

Včera se objevil další článek o odvolání starostky (Rychvaldskou starostku vyhodili z ČSSD) – jelikož už jde o „komedií“, tak jsem ho jen přidal do evidence.

Ale že se tahle šaškárna dostane už i do televize, to jsem nečekal – Události v regionech (9.3.2011 cca v 3:3O minutě).

„Hnus velebnosti…“

4 komentáře u „Odvolání starostky Kapkové … už i v televizi

 1. Siecher ist siecher 9.3.2011 at 23:21

  ZASÍLÁM SVŮJ NÁZOR K ČLÁNKU V HAVÍŘOV. DENÍKU PRO ZICHR , KDYBY JI SMAZALI: a vůbec, nepřipadá vám lidi, že ten pan redaktor straní klice Absolon a spol? Co nás furt otravujete nějakýma vnitrostranickýma kecama socdem v Rychvaldě pane Janušku. Co tak informovat co se děje v jiných stranách , jaký názor mají? A co hasiči a svaz žen , co ti mají za usnesení. Mně by to zajímalo. Už mě nebaví to číst co nějaká frakce obskurní partaje vymyslela. To už je počtvrté co s tím Janušek vyrukoval. Tolik jsme se nedozvěděli ani od straníků v Havířově, Karviné a Orlové dohromady. A ptal jste se redaktore co na to říkají v Čssd v Bohumíně a ostatní starostové ? Jaký názor na to mají ostatní, to mně tu chybí. Dá se objednat nějaký tendenční článek pane Janušku a kolik to stojí prosím Vás?

  Hodnocení: 0 .
  ——————————————————————————–
  .
  pro redakci apolit občan, (90.177.85.*), dnes 22:53Reagovat..Řečnická otázka na redakci Havířovského deníku: toto je názor redakce nebo nějaké skupiny lidí , která redakci oslovila? Opírá se tento článek jakožto i předchozí na nějakých relevantních faktech? Zjišťoval si redaktor podle záznamu jak probíhala volba starostky? Určitě pro tutikoalici Absolon – Janíková nastal zlom v okamžiku, když se ostatní radní nenechali zmasírovat vyzval zastupitele , aby bylo hlasováno tajně a nebyly opakovány totalitní praktiky , kdy museli všíchni veřejně zvedat ruku a být tak pod absolutní kontrolou! Na to ovšem část Čssd a oba zasttupitelé za Ods kašlali. Jenže jich nebylo tolik aby si to prosadili a ostatní byli proti. Při tajném hlasování nedostal OPAKOVANĚ Absolon většinu a tak v trapném tichu navrnul zastupitel z Top jiného zastupitele za Čssd(když tedy Čssd zvítězila) a to Šárku Kapkovou. Nikdo jiný jinou kandidaturu nenavrhnul! Dále byl navrzen zastupitelkou z Top na místostarostu kanidát Top-ky. Opět žádný protinávrh. Další byla do rady navržena členka za Čssd Jana Máchová. Přijala a byla zvolena. Proč ta není vyzývána k rezignaci v radě vnitrostranickým usnesením Čssd? Ta tedy nezradila? Asi ne protože je blízká jinému proudu a má cenné info z rady… Proč spolustraník z ODS nenavrhnul svou předsedkyni na žádné místo v radě když ne na místostarostku, jak to měl přikázáno svým sněměm? Proč ODS uvolnila místo v radě KSČM? Ptal jste se podrobně všech zúčastněných pane bulvání redaktore?

  • Siecher ist siecher 9.3.2011 at 23:28

   Oprava
   Určitě pro tutikoalici Absolon – Janíková nastal zlom v okamžiku, když se ostatní radní nenechali zmasírovat , aby bylo hlasováno tajně. Paradox nastal, když předseda KSČM vyzval zastupitele aby nebyly opakovány totalitní praktiky , kdy museli všíchni veřejně zvedat ruku a byli tak pod absolutní kontrolou!

  • Jan Vavříček 10.3.2011 at 08:07

   Pěkný komentář – ne sice na můj článek, ale nevadí 🙂 Nemyslím, že by Deník.cz mazal diskuze, ale klidně.

   Vidím to nějak podobně – nechápu proč ODS nenavrhla nikoho do rady města. Pokud by byl navržen do rady někdo za ODS, byl jsem připraven pro něj hlasovat. Nikdo navržen nebyl – jejich smůla. Ta připomínka s radní Machovou je taky dobrá – že jim ona nevadí?!

 2. Jan Vavříček 16.3.2011 at 10:15

  Potom, co jsem viděl onu reportáž, mě zajímalo, jak se o tom televize dozvěděla. Napsal jsem tedy do ostravské televize (reportérovi, moderátorovi a šéfredaktorce) svoje výhrady a dotaz „jak se to k nim dostalo“.

  Šéfredaktorka Bednářová mi napsala: „Informace o kauze paní starostky jsme čerpali z otevřených zdrojů, z tiskové zprávy místní organizace ČSSD.“
  Na otázku, kde se dá k tiskovým zprávám místní ČSSD dostat, jsem už odpověď nedostal.

  Netušíte někdo, kde by si člověk mohl ony tiskové zprávy přečíst?

Napsat komentář

Jméno *
Email *
Webová stránka